В Україні тривають суперечки щодо "зеленого" тарифу

В Україні тривають суперечки щодо "зеленого" тарифу - фото 1

Знайти компроміс для чиновників та інвесторів — так, на думку міністра енергетики, можна вирішити питання "зеленого" тарифу.

Про це Олексій Оржель заявив на засіданні профільного парламентського комітету. Суперечка між чиновниками та інвесторами триває від жовтня минулого року. Уряд хоче знизити "зелений" тариф заднім числом, а депутати — зробити цей процес добровільним. Через непорозуміння станції вже отримують гроші за екологічні кіловати із затримками і не можуть вчасно розплатитися із кредитами. За допомогою інвестори звернулися до європейського енергетичного співтовариства, аби іноземні фахівці розсудили ситуацію.


«Український "зелений" енергетичний перехід. Це та логіка, яка зараз є в Європі, ми не можемо дозволити собі не бути в цьому тренді. Важливо знайти компроміс. Найближчим часом будемо радитися з вами чи це буде запит депутатський, чи це буде запит кабміну» — сказав Міністр енергетики та захисту довкілля України.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама