В Україні тепер будуть штрафувати за перебування в громадському місці без захисної маски

06.11.2020, 13:45
В Україні тепер будуть штрафувати за перебування в громадському місці без захисної маски - фото 1

За це передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

Верховна Рада України сьогодні, 6 листопада, підтримала прохання Міністра охорони здоров'я Максима Степанова і ввела штрафи за перебування громадян в громадських місцях без масок. Про це стало відомо під час засідання ВР.

"За" законопроект №3891 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, що стосуються запобігання поширенню коронавірусной хвороби, проголосували 262 народних депутата. Згідно з положеннями документа, за відсутність захисної маски в будівлях, спорудах і транспорті українцям доведеться заплатити штраф у розмірі від 170 до 255 гривень. Адмінпротокол на порушника буде складено на місці.

«Протокол складатимуть відразу на місці, а не так, як було раніше, коли складали протокол, передавали до суду, а потім суд вирішував — накладати штраф чи ні», — зазначив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 5 листопада.

Документ набуде чинності на наступний день після його опублікування.

Раніше ми писали, що в Україні хочуть посилити карантинні обмеження. Зокрема, для людей похилого віку планують ввести час, в який їм буде безпечніше відвідувати громадські місця.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: