В Україні створили Раду з питань розвитку вищої освіти

В Україні створили Раду з питань розвитку вищої освіти - фото 1

Цей консультативно-дорадчий орган виник при Президентові України.

Також, відповідно до указу Президента Зеленського, Кабінет Міністрів має забезпечити розроблення, за участю Національного інституту стратегічних досліджень, Національної академії наук України, та затвердження до 1 листопада 2020 року стратегії розвитку вищої освіти в Україні на 2021–2031 роки (з визначенням основних цілей та пріоритетів, враховуючи глобальні тенденції світової економіки).

Ще до 1 грудня уряд має затвердити державну програму розвитку науково-дослідницької інфраструктури в Україні, а також — відновлення та розбудови мережі гуртожитків, для проживання студентів ВНЗ. Також Кабінет Міністрів України має забезпечити розроблення із залученням НІСД, НАН, Національної академії педагогічних наук та затвердження до 1 вересня 2020 року плану заходів щодо популяризації природничих наук та математики, а ще — можливостей здобуття вищої освіти для іноземних студентів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі замінюють системи впуску холодної води. Роботи проводяться в дитячих садках і школах.

Також цього року на Дніпропетровщині створять 4 навчально-практичні центри. Їх облаштують на базі закладів профтехосвіти Кривого Рогу, Кам'янського, а також Покровського району.

А ще дніпровські школярі відзначили завершення навчального року біля комп'ютерів. Через пандемію коронавірусу.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама