В Україні створили Інвестиційний онлайн-атлас надрокористувача

В Україні створили Інвестиційний онлайн-атлас надрокористувача - фото 1

Він містить дані про родовища корисних копалин у різних куточках України, зокрема на Дніпропетровщині.

Ця інформація буде корисною в першу чергу потенційним інвесторам, повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.

"Інвестиційний атлас надрокористувача — зручний дороговказ для інвесторів. Підприємці зможуть придбати обрані родовища на відкритому аукціоні. Електронні торги проводитимуться кожні 2 місяці. Перші планують вже на березень", – розповіли в департаменті екології та природних ресурсів.


Загалом в атласі – 85 надрооб’єктів. Їх розподілили за видами корисних копалин: вуглеводнева сировина, металічні та неметалічні корисні копалини, підземні води, горючі тверді корисні копалини, дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.
Інвестиційний атлас надрокористувача створили в Державній службі геології та надр України. До роботи долучилися також держпідприємства "Геоінформ України", "Укргеофізика", компанія "Надра України" та Український державний геологорозвідувальний інститут.

Нагадаємо, раніше підприємців області запрошували зустрітись з Послом України в КНР. У бізнес-зустрічі також мали можливість взяти участь представники організацій та громадських структур Дніпропетровщини.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама