В Україні стався землетрус

В Україні стався землетрус - фото 1

Природне явище зафіксували в Закарпатській області.

У селі Бодалове Закарпатської області 18 жовтня о 2:20 стався землетрус. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Землетрус зафіксували з магнітудою 2,5.

«Координати епіцентру — широта 48.11 гр., довгота 22.62 гр. глибина гіпоцентру 0.5 + -1.4 км», — повідомили в пресслужбі.

Інформація з населених пунктів не надходила.

Відзначимо, що за цю осінь це вже третє землетрус на Західній Україні. Перше зафіксували 22 вересня близько 6 ранку недалеко від міста Чортків на Тернопільщині. Його магнітуда була 4,3 бала, а інтенсивність - 5 балів. Землетрус був таким сильним, що його відгомони відчувалися на відстані 100 км, а саме в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях. Другий землетрус області 12 жовтня о 10:25 в Івано-Франківській області в Богородчанському районі недалеко від населених пунктів Дзвиняч і Солотвин. Точні координати землетрусу, за даними сейсмологів, склали 48,73 пн.ш. і 24,43 с.д. Епіцентр землетрусу знаходиться на глибині 5 км.

Реклама

Такі природні явище були влітку і в інших країнах. Так, в Грузії в регіоні Самцхе-Джавахеті 1 серпня сталося землетрус магнітудою 3,1 бала, а осередок землетрусу знаходився на глибині в 9 кілометрів. А ось в Таджикистані в результаті землетрусу, що було 10 липня, загинули 5 осіб. Епіцентр землетрусу знаходився 165 км на північний схід від Душанбе і 21 км на схід від Раштського району. Сила підземних поштовхів в епіцентрі склала 5-6 балів, в Душанбе 2-3 бали. А в Гаїті 14 серпня сталося потужний землетрус з магнітудою 7,2. Його епіцентр знаходився приблизно в 160 кілометрах від столиці Порт-о-Пренс. В результаті природного явища, влада Гаїті повідомляли про 304 загиблих.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама