В Україні стався землетрус

В Україні стався землетрус - фото 1

У вівторок, 12 жовтня, в Івано-Франківській області стався землетрус магнітудою 2,0 бали.

У вівторок, 12 жовтня, в Україні стався землетрус магнітудою 2,0 бали. Про це повідомляє Головний центр спеціального контролю.

Вчені зафіксували земні поштовхи в Івано-Франківській області о 10:25:53 в Богородчанському районі області недалеко від населених пунктів Дзвиняч і Солотвин. Точні координати землетрусу, за даними сейсмологів, склали 48,73 пн. ш. і 24,43 сх. д. Епіцентр землетрусу знаходиться на глибині 5 км.

За класифікацією землетрусів учорашні поштовхи відносяться до невловимих. За розрахунками, інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей.

Землетрус - фото 193929

Землетрус
ФОТО: Головний центр спеціального контролю

Раніше ми писали про те, що 22 вересня, близько 6 ранку недалеко від міста Чортків стався землетрус магнітудою 4,3 бала і інтенсивністю 5 балів. Підземні поштовхи сталися недалеко від міста Чортків, який знаходиться в Тернопільській області. Землетрус був таким сильним, що його відгомони відчувалися на відстані 100 км, а саме в Тернопільській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях.

Нагадаємо, що сьогодні, 13 жовтня, в селі Велика Михайлівка стався вибух в житловому будинку. В результаті події отримали термічні опіки господиня квартири та її співмешканець.

Також раніше ми повідомляли про те, що в Непалі впав у прірву автобус з пасажирами. Аварія сталася у вівторок, 12 жовтня, коли автобус їхав в районі Мугу в провінції Карнали. Точні причини катастрофи поки невідомі, проте деякі звіти поліції свідчать про те, що у автобуса під час руху відмовили гальма.

Реклама

Реклама