В Україні стартувало впровадження сервісів для людей з порушеннями слуху

В Україні стартувало впровадження сервісів для людей з порушеннями слуху - фото 1

Перша леді України Олена Зеленська презентувала цифровий сервіс, який з'явився на деяких урядових сайтах, а незабаром з'явиться на майданчиках усіх міністерств. Сервіс спростить отримання інформації та послуг для людей з порушенням слуху.

На презентації нового сервісу була присутня Олена Зеленська, міністр соцполітики Марина Лазебна, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, перший заступник міністра охорони здоров'я Ірина Садов'як.

Новий сервіс доступний на сайтах Міністерства соцполітики і охорони здоров'я, а також на сайті Національної поліції Києва. Люди з вадами слуху можуть залишити свої заявки по зверненнях до поліції, а також отримати державні послуги.

У відповідь на звернення людина отримує відеолист, записаний сурдоперекладачем. Він вважається офіційним документом.

У сервісних центрах МВС Києва, Одеси, Львова, Дніпра, Харкова з'явилися планшети, за допомогою яких людина може зв'язатися з сурдоперекладачем. За 7 місяців роаботи у МВС обробили близько 2 тисяч звернень, які були пов'язані з отриманням водійських прав, виготовлення номерних знаків та інші запити.

На сайті Міністерства охорони здоров'я з'явився значок "вушко", за допомогою якого можна отримувати інформацію про вакцинацію і коронавірус в Україні.