В Україні ще сім областей переходять у «червону» зону

В Україні ще сім областей переходять у «червону» зону - фото 1

З 30 жовтня у семи областях України почнуть діяти карантинні обмеження «червоної» зони.

З 30 жовтня Київська, Житомирська, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Хмельницька та Чернігівська області переходять у «червону» зону карантину. Це рішення прийняли сьогодні, 27 жовтня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив Міністр КМУ Олег Немчінов.

За результатами засідання, комісія вирішила, що з 30 жовтня 00:00 годин в обраних областях починає діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки, який передбачає ряд певних обмежень.

У «червоній» карантинній зоні забороняється:

робота закладів громадського харчування;

робота ТРЦ;

непродовольчих ринків та магазинів;

проведення масових заходів.

Зазначено, що обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів матимуть COVID-сертифікати. Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що з 18 жовтня Дніпропетровщина знаходиться у «червоній» зоні карантину. Разом з Дніпропетровською областю у «червону» зону карантину увійшли Запорізька, Одеська та Донецька області.

Також ми писали, що Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі «Свобода слова на ICTV» розповідав про правила введення локдауну. Він зазначив, що локдаун оголошується тоді, коли всі області заходять до «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Крім того ми повідомляли, що з 26 жовтня з 00:00 починають діяти карантинні обмеження «червоної» зони на територіях Рівненської та Миколаївської областей. Головам цих обласних державних адміністрацій доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

Реклама

Реклама