В Україні розширили перелік професій, для яких запровадили обов'язкову вакцинацію

В Україні розширили перелік професій, для яких запровадили обов'язкову вакцинацію - фото 1

Сьогодні, 9 грудня, в Україні набув чинності наказ Кабміну про розширення списку професій, для яких потрібна обов'язкова вакцинація від коронавірусу.

Сьогодні, 9 грудня, в Україні набув чинності наказ Кабінету Міністрів щодо розширення списку професій, представників яких зобов'язали пройти вакцинацію від коронавірусу. Про це повідомляє "Кореспондент.net".

Згідно з документом від уряду країни до оновленого списку професій, для яких знадобиться обов'язкова вакцинація, увійшли співробітники таких підприємств та організацій:

  1. підприємств, а також установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  2. організацій, що надають соціальні послуги, установ соціального захисту дітей та реабілітаційних установ;
  3. підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, наприклад, Укрпошта, Укрзалізниця та інші.


Повідомляється, що громадян України, які приймуть рішення не проходити вакцинацію, будуть усувати від роботи без збереження заробітної плати.

Нагадаємо, із 7 грудня Дніпропетровська область вийшла з "червоної" зони. Тепер регіон житиме за правилами "жовтої" зони.

Жителі міст, що знаходяться у "жовтій" зоні, можуть відвідувати ТРЦ, кінотеатри, заклади харчування, спортзали та інші масові місця тільки з сертифікатом вакцинації ("жовтий" або "зелений") або сертифікатом про одужання, або з негативним ПЛР- тестом. Але працюватимуть тільки ті заклади та установи, де всі співробітники мають хоча б одну дозу вакцинації або ж негативний ПЛР-тест.

Крім того, всі заклади повинні перевіряти наявність COVID-документів як у співробітників, так і у відвідувачів. Без COVID-сертифіката будуть впускати лише у продовольчі магазини, аптеки та ветаптеки, АЗС, банки.

Також раніше ми повідомляли вам про те, що за 8 грудня в Україні від коронавірусу вилікувалися 24 547 людей, що майже вдвічі перевищує кількість зареєстрованих випадків цього дня.

Реклама

 

 

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама