В Україні розповіли, як продавці на ринках дотримуються карантинних вимог

15 травня, 19:41
Актуально
В Україні розповіли, як продавці на ринках дотримуються карантинних вимог - фото 1

У магазинах працюють в засобах захисту, на ринках до обмежень підходять більш лояльно.

Ринки відкрилися, та правил карантину дотримуються не всі. Перевірку провела Держслужба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. Як результат, із шести сотень базарів по всій Україні, половина — працює з порушеннями.

У 333 випадках щодо виявлених порушень інформувались органи місцевої влади та у 261 випадку поінформовано органи Національної поліції для вжиття відповідних заходів.

«Ринки відкриваються, але до них треба доїхати. І питання в тому, чи є сенс людині, коли є біля дому магазин, якимось чином брати таксі або інший транспорт і намагатись дістатися до ринку», — ділиться ексзаступниця міністра розвитку економіки Інна Мєтєлєва.

Тим часом великі супермаркети, зокрема АТБ, продовжують дотримуватися всіх протиепідемічних стандартів: продавці у масках, черги з дистанцією, продукти запаковані, — запевняють представники мережі. І додають, що ціни залишаються лояльними. А якість продуктів— високою. До слова, більш ніж тисяча магазинів АТБ підтримують вітчизняного виробника. І щодня закуповують понад три сотні тон свіжих овочів та зелені.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: