В Україні розповіли, як Фонд Ріната Ахметова влаштовує дітей в нові сім'ї

08 березня, 18:48
В Україні розповіли, як Фонд Ріната Ахметова влаштовує дітей в нові сім'ї - фото 1

Саме влаштуванню дітей у сім'ї понад 10 років і сприяє Фонд Ріната Ахметова. Завдяки всеукраїнському порталу усиновлення майже 10 тисяч хлопчиків і дівчат знайшли своїх батьків.

Батьківство, яке змінює світ на краще! Героїня нашого наступного сюжету - жінка, яка отримавши другий шанс у житті, подарувала хлопчику із дитячого будинку свою любов і піклування. Про дітей, народжених серцем – далі.

Тричі на тиждень Ксенія Карбовська із старшими дітьми - в басейні. Окрім цього - щоденні пробіжки, прогулянки та здорове харчування для всієї родини.

"Ми любимо гуляти, ходити в ліс, проводити час разом, збирати цікаві листочки, плюс паралельно задають питання, що і як, що це за жучки, що це за листочки", - розповідає мама трьох дітей Ксенія Карбовська.

Ксенія вважає, спільні інтереси та здоровий спосіб життя якнайкраще зближують із синами та донькою.

"Виховувати дітей - це затратно. При чому затратно не фінансово, а по психоемоційному ресурсу, бо діти повинні знати, що їх люблять, розуміють і приймають будь-якими", - пояснює мама трьох дітей Ксенія Карбовська.

Одне до одного діти також ставляться з ніжністю.

Середнього сина - Богдана - Ксенія всиновила після того, як вижила в автокатастрофі. Тоді зрозуміла, що має зробити щось важливе у житті.

"Найскладніше було це - а яка ж дитина моя? Як дізнатися, що саме ця дитина? І коли я побачила анкету Богдана, я зрозуміла, що ось ця дитина - моя", - додає жінка.

Побачивши хлопчика на порталі "Сирітству - ні!", жінка одразу ж поїхала з ним знайомитися. Пригадує, що дитина була меншою за своїх однолітків.

"Влаштувати дитину в сім'ю набагато важливіше, ніж зробити їй хороші умови в інтернаті. Без психоемоційного забезпечення - вирости повноцінною особистістю, я вважаю, що неможливо", - каже Ксенія Карбовська.

Саме влаштуванню дітей у сім'ї понад 10 років і сприяє Фонд Ріната Ахметова. Завдяки всеукраїнському порталу усиновлення майже 10 тисяч хлопчиків і дівчат знайшли своїх батьків.

"Сирітству - ні" - це самий такий масштабний проект по влаштуванню дітей в сім'ї. Тому що це дуже складно - вибрати дитину, ти ж не будеш об'їжджати всі дитячі будинки України. Це складно. А так вже подивитися анкети, ти як мінімум вже бачиш, чи варто їхати в цей дитячий будинок, чи ні", - розповідає Ксенія Карбовська.

Брати й сестра знають, що Богдана усиновили. І не бачать у цьому нічого особливого.

"Для моєї старшої дочки - це вже не геройство. Це один зі способів, такий ось спосіб отримати дитину в сім'ю. Вони це сприймають, як нормальний природний процес", - додає жінка.

 

 
Поділитися: