В Україні розповіли, як Фонд Ріната Ахметова допомагає українцям долати життєві труднощі

12 квітня, 19:14
В Україні розповіли, як Фонд Ріната Ахметова допомагає українцям долати життєві труднощі - фото 1

Фонд Ріната Ахметова надає системну та масштабну підтримку тим, хто її потребує. З літа 2014 року адресну допомогу отримали понад 50 тисяч людей.

Допомога однієї людини, яка рятує життя! У Руслани Алєксєєвої із Чорткова, що на Тернопільщині, лікарі виявили важке захворювання печінки. Шанси на одужання були мізерні, а вартість лікування — непомірною. Однак, доля їй усміхнулася і на шляху зустрілася людина, чия допомога врятувала Руслану і подарувала майбутнє. Про дивовижне спасіння та добру справу.

Жінка здорова, а поруч найдорожча людина — десятирічний син Остап.

Хлопчик народився пізніше, коли мама одужала, й не бачив, як Руслана боролася зі смертельно небезпечною хворобою. Цей украй тяжкий шлях вона пройшла разом зі своєю мамою.

Гепатит С у Руслани виявили випадково, під час медичного обстеження. Це сталось у 2008 році. Ті часи були справжнім випробуванням для всієї родини.

«Звичайно, ми всі були в шоці, ми не розуміли, наскільки це серйозно», — згадує жителька Чорткова Руслана Алєксєєва.

Їй призначили сильні та вкрай дорогі медикаменти. На жінку чекала тривала боротьба за життя.

«Почали колоти оці уколи. Таблетки, аналізи. Перший місяць — результату немає. Другий місяць — результату немає», — розповідає мати Руслани Ольга Карпин.

Курс лікування — 12 місяців, а гроші закінчувалися дуже швидко.

«Дуже багато коштів ішло навіть на ті обстеження, вже не кажучи про лікування. Це неможливо було просто оплатити все, ну хіба що залишитись на вулиці жити», — додає Руслана Алєксєєва.

Та мати хворої не втрачала надію врятувати доньку і вчасно знайти допомогу.

«Я хочу вам сказати, що особисто Рінат Леонідович сказав оплатити лікування», — підкреслює мати Руслани Ольга Карпин.

За особистим рішенням Ріната Ахметова негайно було надано життєво необхідні ліки, які врятували її життя.

«Він урятував мою дитину. Я хочу низько вклонитися цій людині, сказати: "Велике дякую"», — каже Ольга Карпин.

Минуло вже 13 років, як Руслана подолала тяжку хворобу. Після одужання на неї чекало нове життя: знайшла улюблену роботу, та головне — народила Остапа.

«Рінат Леонідович, я Вам дуже вдячна, дуже, за все, що в мене зараз є», — додає Руслана Алєксєєва.

Фонд Ріната Ахметова надає системну та масштабну підтримку тим, хто її потребує. З літа 2014 року адресну допомогу отримали понад 50 тисяч людей.

«Днями Ольга Іванівна знову зателефонувала до Фонду і розповіла нам, що її онуку вже виповнилося 11 років. Як виявилося, він великий фанат футбольного клубу "Шахтар". Щоб підтримати дитину в цей непростий час, Фонд Ріната Ахметова і ФК "Шахтар" подарували йому форму улюбленого клубу, а також справжній м'яч, яким грає його улюблена команда-чемпіон», — розповідає директор проєктів і програм Фонду Ріната Ахметова Ірина Блажан.

У формі улюбленої команди Остап сподівається забити багато переможних голів.

 
Поділитися: