В Україні розповіли, як Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям

27 січня, 20:53
В Україні розповіли, як Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям - фото 1

Долю дітей вирішує один телефонний дзвінок.

Подарувати на день народження — нове життя! Маленька Оленка із Маріуполя народилася із численними вадами серця. І через одну з них потребувала термінової операції. Та великої суми рідні зібрати не могли. Долю крихітки вирішив один телефонний дзвінок.

День народження найменшої донечки Оленки для родини Філатових — двічі пам’ятна дата. Саме тоді родина дізналася: хворе серце маленької можна врятувати!

Ще до появи на світ у дитини виявили кілька проблем із серцем! Згодом Оленка, як кажуть лікарі, ці хвороби "переросла". Та найбільша проблема — вада серця — загрожувала життю дівчинки.

«Боялася, щоб вона не впала сильно. Щоб вона там сильно не починала балуватися, бігати. Тобто якось постійно її гальмувала і зупиняла. Думали: "Все-таки у дитини вада серця. Як вона в садку буде?"», — каже мати Оленки Анастасія Філатова.

Кажуть, що на операцію (а це кілька десятків тисяч гривень) не назбирали б і за кілька років. Настя — у декретній відпустці. Чоловік працює слюсарем на заводі. Виховують ще одну дитину — старшу донечку Женю.

«Вони дуже дружать. Сумують один за одним. Женька пішла в садок. А Оленка визирає у вікно і кричить: "Женя, повернися! Я більше не буду!"», — додає Анастасія Філатова.

Долю всієї родини вирішив один телефонний дзвінок на день народження Оленки.

«Ми зв'язалися з Фондом Ріната Ахметова. Нам швидко допомогли. Тобто дуже. Я навіть не очікувала, що так все швидко відбудеться. Велика подяка особисто главі Фонду, Ринату Ахметову. З великою підтримкою нам допомогли. Взяли на операцію», — каже Анастасія Філатова.

У серце крихітки вживили оклюдер! Фонд підтримує дітей із вадами серця від 2013-го року. На сьогодні провели вже 126 операцій зі встановлення імплантів.

 

 

Тепер не лише Оленчине серце, а й серця всієї родини сповнені радістю життя.

Поділитися: