В Україні розповіли, як Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям

25 січня, 20:55
В Україні розповіли, як Фонд Ріната Ахметова допомагає дітям - фото 1

Лише за останні шість років учасниками благодійної акції стали 700 тисяч дітей з усієї країни.

Рука допомоги, на яку можна спертися. На долю багатодітної родини Носуленків із Донеччини випало чимало випробувань. Війна, від якої вони втекли до Маріуполя. Необхідність психологічної реабілітації для старших дітей. Вада слуху і дороговартісне лікування — для молодшого. Впоратися із цим самотужки — неможливо. Хто допоміг у найважчі часи?

Вона може забути про будь-які особисті справи, а от час для дітей — знайде завжди. До того ж старший син уже допомагає з молодшими.

«Богдан у нас за старшого, коли я на роботі. Молодшого і в садок водить, і приводить, і годує, і прибирає. Максим у нас веселий, рухливий, Таїр у нас, молодший, балувана дитина в сім'ї — все першому йому», — каже жителька Маріуполя Марина Носуленко.

Більше, ніж солодощі, найменший із трьох братів любить активні ігри.

«Ми з братом граємо в м'ячик, граємо в машинки, малюємо. Коли Таїр не розуміє, я йому показую, потім він починає розуміти», — розповідає учасник акції "Ринат Ахметов — дітям" Максим Маленюк.

Не розуміє, бо тільки вчиться чути і розмовляти. Кілька років тому в хлопчика виявили ваду слуху.

«Після діагностики нам винесли вирок — туговухість. Ми звернулися до Фонду Ріната Ахметова, нам подзвонили, що забезпечать Таїра слуховими апаратами», — ділиться Марина Носуленко.

Із Фондом Ріната Ахметова родину Носуленків пов'язує багато спільних спогадів. Один із них — літній відпочинок старших дітей у таборі Святогірська.

«Фонд Ріната Ахметова в нашому житті відіграє частинку нашої сім'ї. Допомагав зі слуховими апаратами молодшому, потім подарував путівки дітям. Ми дуже вдячні Фонду Ріната Ахметова за підтримку, за радість у дитячих обличчях, очах», — каже Марина Носуленко.

Цьогоріч родина взяла участь в акції "Рінат Ахметов — дітям". Малеча отримала подарунки і привітання.

«Мені подобаються подарунки від Фонду Ріната Ахметова, вони дуже класні. А цукерки всі смачні!» — радіє Максим Маленюк.

Це 20-річна традиція добра та особистої участі в житті малечі. Представники Фонду приділяють увагу вихованцям дитячих будинків сімейного типу, інтернатів та учасникам програм.

«Таїр Носуленко — один із понад ста тисяч дітей, які отримали подарунки в межах 20-річчя акції "Ринат Ахметов — дітям". Головне завдання акції — це змінити життя дитини, подарувати свято і віру в чудо», — пояснює представниця Фонду Ріната Ахметова Аліна Клімчик.

Тільки за останні шість років учасниками благодійної акції стали 700 тисяч дітей з усієї країни.

 
Поділитися: