В Україні розповіли, що призведе до зниження балансу в енергосистемі країни

08.05.2020, 15:12
В Україні розповіли, що призведе до зниження балансу в енергосистемі країни - фото 1

За словами експертів, відбудеться це через здешевлення кіловат.

Поки виробники "зелених" кіловатів готуються до нових умов роботи, українські промисловці вже купують світло дешево. Але хочуть ледь не задарма — по шістдесят копійок за кіловат.

«Для цього дев'яносто сім депутатів готуються бомбардувати уряд псевдозверненнями», — каже Олексій Кучеренко, заступник голови парламентського енергокомітету.
«Якщо вони урвуть для себе ласий шматок, — певен нардеп, — розбалансована енергосистема ляже непідйомним тягарем на побутових користувачів».

Можливі відключення. У квітні заводи купували світло на 9 відсотків дешевше, ніж у березні. Виробники продавали кіловати навіть у збиток.

«Сьогодні абсолютно стабілізувалася ціна і вона середня складає десь гривня двадцять, якщо я не помиляюсь. І це рівень 15-го року! То що ви ще хочете, скажіть, будь ласка?! Їм треба завалити Прем'єра, цю міністерку Буславець, і в результаті для всіх решти — зросте ціна на електроенергію! Перш за все — для населення!», — обурений Олексій Кучеренко, перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: