В Україні розповіли, що дозволить важкій промисловості динамічно розвиватися

В Україні розповіли, що дозволить важкій промисловості динамічно розвиватися - фото 1

Металурги хочуть розробити з урядом форму співпраці.

Металурги просять поки не збільшувати ренту на видобуток залізної руди. Тому що промисловці вже витрачають на виробництво майже вполовину більше грошей і втрачають покупців-іноземців. Більше втратять грошей через зміни в податковому кодексі. Новий скандальний закон 1 210 парламент ухвалив у січні. Його вже підписав Президент. Але поставив умову, що парламентарії внесуть в документ правки. І поки виправляти закон ніхто не поспішає, він знищує галузь, — кажуть металурги.

«З огляду на вкрай складну ситуацію, яка є зараз. Це глобальна криза, це пандемія Covid-19, щодо рентної плати, її збільшення, хоча б на рік зробити відстрочення, ну, скажімо, до травня 2021 року. За цей час ми могли б разом з урядом, разом із Верховною Радою розробити якусь прийнятну формулу, яка б ураховувала всі нюанси, яка б ураховувала ціни на світових ринках. Для того, щоб, з одного боку, держава отримала справедливу плату за те, що використовують її надра. З іншого боку, наша промисловість могла б нормально, динамічно розвиватися», — ділиться Сергій Біленький, голова Федерації металургів України.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.