В Україні розповіли, на кому позначиться здешевлення електроенергії для важких виробництв

15 травня, 18:16
В Україні розповіли, на кому позначиться здешевлення електроенергії для важких виробництв - фото 1

Бізнес просить уряд знизити вартість електроенергії, яку споживають промислові підприємства.

Знижка для олігархів. Власники промислових підприємств хочуть вибити дешеву електроенергію для своїх заводів, які споживають чи не найбільше кіловатів. Просять державу запустити в роботу більше атомних блоків. Бо ж саме ця генерація й виробляє дешеву електроенергію. Та про аварії на АЕС, які можуть виникнути після безперервної роботи — ніхто не думає. Головне — набити побільше кишені грошима. Та якщо Уряд піде на поступки промисловцям, заплатити за забаганки великих бізнес-груп можемо ми з вами. Принаймні так вважає екс-секретар РНБО Олександр Данилюк.

«Врешті-решт за все платять громадяни. Будь-які пільги сплачуються громадянами. Тому що це впливає або на конкурентоздатність економіки, або це впливає, наприклад, на розвиток сфери енергетики. Якщо енергетика не розвивається, якщо немає достатньо грошей для інвестування в енергетику, то врешті-решт це означитиме більш високі ціни і менш якісну послугу. Тобто нестабільне постачання електроенергії і тд, і тп», — повідомляє екссекретар РНБО (2019 р.) Олександр Данилюк.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: