В Україні розпочався Різдвяний піст

В Україні розпочався Різдвяний піст - фото 1

Сьогодні, 28 листопада, починається православний Різдвяний піст, який триватиме 40 днів.

Сьогодні, 28 листопала, в Україні та інших православних країнах розпочинається найтриваліший православний піст. Він триватиме 40 днів і закінчиться під Різдво — 6 січня. Та попри такий довгий термін, цей піст не є суворим. Вірянам дозволяється вживати рибу, морепродукти, їжу з маслом та вино. Хоча мета посту — зовсім не обмеження у їжі, кажуть священники. Це час духовного очищення.

«У цей період ми намагаємося обмежувати розваги, більше заглядати всередину себе, вести зосереджене духовне життя і намагатися побороти хоча б одну з пристрастей, ми не беремо висоти, беремо під силу людську», — розказує священнослужитель Максим Злобін.

Нагадаємо, що раніше ми писали про одну пристрасть, яка може викликати досить серйозу психологічну залежність, а саме про шопоголізм. Експерти з психології та маркетологи, разом з тими, хто полюбляє витрачати багато часу на шопінг, розказали журналістам "Деталей" про своє ставлення до "Чорної п'ятниці", знижок та їхній вплив на підсвідомість, а також про залежність від покупок.

Реклама

Софія Москаленко
Софія Москаленко Кореспондентка. Досвід роботи: понад 4 роки на сайтах та телеканалах міста. Улюблені теми: найцікавіше працювати на місці подій, волію знімати історії людей та передавати їх емоції у сюжеті.

Реклама