В Україні розпочали вакцинацію паралімпійців та олімпійців

15 квітня, 15:39
В Україні розпочали вакцинацію паралімпійців та олімпійців - фото 1

Сьогодні, 15 квітня, в Україні розпочали вакцинацію спортсменів паралімпійців та олімпійців напередодні їхньої участі в Олімпійських іграх.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Щеплення здійснюються вакциною виробництва компанії Sinovac.

«Ми хочемо, щоб усі спортсмени приїхали на ці змагання без будь-яких обмежень, хочемо бачити український прапор, чути український гімн і пишатися перемогами наших спортсменів. Паралімпійці та олімпійці – гордість і надія країни. Вони гідно захищають імідж України на світовій спортивній арені, а наше завдання – зберегти їхнє здоров'я і життя», – наголосив Максим Степанов.

Як зазначає міністр, вакцинація є добровільною, спортсмени прийшли на неї свідомо. Після щеплення всі почувалися добре.

«Наше основне завдання – створити умови, щоб усі українські спортсмени, які їдуть представляти країну на міжнародній арені, були міцними та здоровими. Дійсно, у директивних документах та під час консультацій із національними олімпійськими комітетами країн-учасниць було підкреслено, що вакцинація не буде обов’язковою для участі в Іграх.

Однак, ми повинні розуміти, що це, в першу чергу, – безпека та повага до всіх оточуючих, щоб захистити не тільки учасників, але й сам японський народ», – наголосив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Нагадаємо, раніше ми писали, що завтра до України може прибути партія вакцини Pfizer

У Дніпрі вакцинують від коронавірусу педагогів, залучених до ЗНО

Джерело: Міністерство охорони здоров'я
Поділитися: