В Україні зростає курс долара

В Україні зростає курс долара - фото 1

Економісти пояснюють: такий стрибок пов’язаний з недовірою інвесторів. Вони не вкладають капітал у нашу країну через нестабільну політичну ситуацію.

Валютна лихоманка: в Україні курс долара підвищується на очах. Якщо на початку січня він коштував 27 гривень 28 копійок, то вже за два тижні здорожчав на гривню. Економісти пояснюють: такий стрибок пов’язаний з недовірою інвесторів. Вони не вкладають капітал у нашу країну через нестабільну політичну ситуацію.

«На сьогодні немає жодних показників, які б казали, що курс гривні має стабілізуватися та повернутися до рівня 27-27,20 — цього немає. Тому я вважаю, що до лютого курс національної валюти буде знецінюватися і, я вважаю, 29, або можливо більш ніж 29 ми отримаємо», — каже Кирило Огданський, економічний експерт.

Експерти також не виключають: вартість зеленої валюти зростатиме і надалі. Дніпряни ж на коливання курсу реагують по-різному. Головне, кажуть, аби разом з доларом не злетіли і ціни.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні виросли ціни на послуги та харчі. Комунальні платежі, продуктовий кошик та податки. Із 1 січня в країні – новий стрибок цін. Експерти кажуть: доливає олії до вогню економічна криза. Фінансові аналітики кажуть, що вартість товарів та послуг продовжить зростати і надалі.

Також ми повідомляли, що в Україні збільшили зарплату медикам. З початку 2022 року в Україні збільшилася заробітна плата медичних працівників. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Чиновник заявив, що завдяки рекордному бюджету, який був виділений на медичну галузь, її будуть трансформувати прискоренним темпом.

Реклама

Марина Положай
Марина Положай Кореспондентка. Досвід роботи — 1 рік. Улюблені теми матеріалів: тварини, б'юті-індустрія, стиль життя, освіта.

Реклама