В Україні пройшов 20-й Радіодиктант національної єдності

В Україні пройшов 20-й Радіодиктант національної єдності - фото 1

Долучилися до нього і мешканці Дніпропетровщини.

Радіодиктант національної єдності організовується з нагоди Дня української писемності та мови. Цього року свої знання з граматики та пунктуації перевіряли і члени громадської ради при облдержадміністрації.

«Саме на писемності базується система освіти, виховання людини та у цілому - успішний розвиток країни. Члени громадської ради вирішили долучитися до радіодиктанту національної єдності та перевірити свої знання з української мови. Вперше беремо участь у такій акції», – сказав голова громадської ради при обласній державній адміністрації Віктор Кучинський.


Текст цьогорічного диктанту написав лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Малкович, а прочитала його акторка та телеведуча Римма Зюбіна.

«Це цікаве випробування. Коли дізнався про радіодиктант, намагався згадати, коли востаннє писав звичайною ручкою, не використовуючи гаджетів. Особливо не готувався, вирішив написати експромтом. Можливі помилки не лякають, адже вони спонукатимуть ще глибше вивчати українську мову», – зазначив член громадської ради Дмитро Кошка.


Усі бажаючі можуть протягом доби надіслати лист з текстом диктанту на адресу: Київ, вулиця Хрещатик 26 (або на електронну пошту [email protected]). Результати оголосять упродовж 1-2 місяців, але отримати їх можна буде й самостійно – 11 листопада текст диктанту розмістять на сайті “UA: Українське радіо”.


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що до минулорічного Радіодиктанту національної єдності приєдналися і студенти дніпровського Університету третього віку (наявна тільки російська версія новини).

Реклама