В Україні призначили нового Генпрокурора: вперше в історії країни посаду обійняла жінка

17 березня, 11:16
В Україні призначили нового Генпрокурора: вперше в історії країни посаду обійняла жінка - фото 1

Ірина Венедиктова пообіцяла будувати прокуратуру за міжнародними стандартами і не "продавати" справи.

Верховна Рада України 17 березня призначила нового Генерального прокурора — посаду обійняла виконуюча обов'язки директора ГБР Ірина Венедиктова. Засідання народних депутатів напередодні скликав Президент України Володимир Зеленський.

Глава держави вважає, що призначення Ірини Венедиктової дозволить налагодити роботу прокуратури і побороти корупцію.

«Здається, в історію України вона, перш за все, увійде, як професійна і результативна людина», — зазначив Володимир Зеленський.


З трибуни перед народними депутатами Ірина Венедиктова пообіцяла виконувати свої обов'язки сумлінно і чесно. Вона також підкреслила, що не збирається "продавати" справи, а навпаки — хоче будувати прокуратуру за міжнародними стандартами.

«Ми розуміємо, що це ланка правосуддя. І в нашій державі правосуддя повинно здійснюватися щодня. Воно нам необхідне, як повітря. В першу чергу я проведу аудит справ і кадровий стан у прокуратурі. Потім — кримінальні виробництва. Ми з вами знаємо, що координаційна робота правоохоронних органів останні півроку не проводилася. Потрібно зробити так, щоб здійснювалася координація. Щоб прокуратура стала ефективним державним інститутом», — пообіцяла нова глава Генеральної прокуратури.

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що Володимир Зеленський звернувся до українців і заявив, що по всій країні закриваються ТРЦ і заклади культури.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: