В Україні презентували мобільну платформу "Дія"

06 лютого, 14:15
В Україні презентували мобільну платформу "Дія" - фото 1

6 лютого у Києві презентували мобільний додаток державних послуг "Дія".

Поки що в нього можна завантажити своє водійське посвідчення та реєстрацію на машину. Незабаром користувачі отримають можливість оцифрувати свою ID-карту і закордонний паспорт.

50 основних онлайн-послуг в додаток планують внести до кінця 2020 року. Серед них — реєстрація ФОПів, юридичних осіб, послуга "єМалятко", послуги для перевізників, будівельників і власників автомобілів.

Про це розповів Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. До слова, презентацію платформи "Дія" відвідав і Президент України Володимир Зеленський.

Запуск такого додатка — це перший крок до реалізації ідеї "Держави в смартфоні", ініційованої Зеленським. Завантажити додаток на свій смартфон ви можете в App Store або Google Play. Втім, розробники програми поки повідомляють про велике навантаження на сервери, від чого можуть виникати збої в роботі програми.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: