В Україні повний локдаун можуть запровадити з 2 січня, — секретар РНБО

01.12.2020, 17:02
В Україні повний локдаун можуть запровадити з 2 січня, — секретар РНБО - фото 1

За словами Олексія Данилова, уряд зараз обговорює точну дату введення карантину.

Локдаун в Україні буде точно, проте поки невідомо, коли. Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов.

За словами чиновника, уряд обговорює питання, коли саме країна увійде в жорсткий карантин: обмеження можуть вступити у грудні, або ж із 2 січня. При цьому введення локдауну обговорюється вже не перший раз, — говорить Данилов.

«Із цього питання йде дискусія з фахівцями. Вчора у Володимира Зеленського пройшла велика нарада, яка тривала досить довго. Локдаун буде — це 100%. Але я хочу підкреслити, що це залежить від нашого населення і від того, як ми будемо ставитися один до одного і дотримуватися рекомендацій», — повідомив Олексій Данилов.

Секретар також підкреслив, що проблемою коронавірусу повинна займатися і місцева влада.

«РНБО моніторить те, що відбувається в місцевих радах, і ми дуже здивовані, чим вони займаються. Вони роблять усе, що завгодно, але не з'ясовують, що відбувається з коронавірусом на їх територіях. Усі мери, депутати місцевих рад повинні бути залучені до цього процесу — це наше спільне завдання», — додав Данилов.

 

Раніше ми писали, що в Україні під час введення повного локдауну не зупинятимуть громадський транспорт.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: