В Україні підтвердили нові випадки зараження коронавірусною інфекцією

21 березня, 12:21
В Україні підтвердили нові випадки зараження коронавірусною інфекцією - фото 1

У Чернівецькій області підтвердили 10 випадків зараження, в Київській і Тернопільській областях ще по одному.

В Україні збільшилася кількість підтверджених випадків зараження коронавірусною інфекцією: напередодні діагноз лабораторно підтвердили ще у 12 осіб. Про це повідомили в Telegram-каналі "Коронавірус Інфо".

Так, в Чернівецькій області підтвердилися ще 10 випадків зараження COVID-19. Також зафіксовані по одному випадку в Київській і Тернопільській областях.

Зазначимо, що в Україні від коронавірусної інфекції померли три людини. Пацієнт, який захворів першим у нашій країні, вже одужав. Усього в Україні під наглядом лікарів з підтвердженим діагнозом перебуває 41 пацієнт.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Дніпропетровській області введено режим надзвичайної ситуації. Зроблено це для того, щоб організувати роботу штабу. Будь-яких обмежень для місцевих жителів режим поки що не несе.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: