В Україні під час карантину стали частіше купувати ігрові приставки та кухонну техніку

В Україні під час карантину стали частіше купувати ігрові приставки та кухонну техніку - фото 1

У 2020 році українці віддали перевагу стаціонарним комп'ютерам, а не ноутбукам.

Українці стали частіше купувати ігрові приставки. У 2020 році місцеві жителі придбали 15,8 тисяч консолей, що у два рази більше, ніж у 2019-му. Про це повідомили у пресслужбі одного з популярних сервісів онлайн оголошень.

Так, карантин позначився на купівельній спроможності українців. І цього року він показав аж ніяк не негативні, а навпаки — позитивні результати. Під час локдауну жителі на 93% частіше стали обирати побутову техніку для дому. Замовили 28 тисяч кур'єрських доставок — проти 14,5 тисяч торік. Купили додому 35,4 тисяч одиниць техніки для кухні, щоб радувати родину різними кулінарними смаколиками.

«Потужні стаціонарні комп'ютери цього року перегнали за популярностю ноутбуки. Українці були готові пожертвувати мобільністю техніки заради її характеристик. Комп'ютери та комплектуючі купували на 75% частіше», — зазначили у пресслужбі сервісу.

Однак портативні комп'ютери теж не залишилися осторонь. Найбільше попитом користувалися ноутбуки фірми Asus, HP та Lenovo. При цьому серед планшетів в топі опинилися Apple і Samsung.

«Лідерами за кількістю оголошень стали телефони Apple (427 тисяч оголошень). На другому місці — Samsung (187 тисяч) та Xiaomi (163 тисячі)», — додали у пресслужбі сервісу.


Раніше ми писали, що iPhone, Samsung і Xiaomi стали найбільш продаваними телефонами першої половини 2020 року.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама