В Україні нова хвиля COVID-19: за добу у країні зафіксували 20 156 інфікованих

В Україні нова хвиля COVID-19: за добу у країні зафіксували 20 156 інфікованих - фото 1

В Україну повертається "червона" зона: за добу у країні — 20 156 нових випадків зараження коронавірусом.

"Червона" зона повертається. Про це повідомили у МОЗі. За останню добу в Україні виявили понад 20 тисяч інфікованих. Лише на Дніпропетровщині — 820 нових випадків. Зокрема, в обласній лікарні ім. Мечникова — 45 пацієнтів, 8 із них у важкому стані в реанімації. Медики кажуть: темпи захворюваності зростають.

«Дуже багато людей звертається до лабораторії, виявляється позитивний аналіз ковіду. У лікарні ім. Мечникова є апаратура, є кисень, закуповуємо ліки. Я думаю, ми впораємося і з цією хвилею пандемії», — коментує генеральний директор ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко.

Серед хворих — найбільше інфіковані штамами "Дельта" і "Омікрон". Медики кажуть: вони мають симптоми, як і в звичайної застуди.

«Є і слабкість, і швидка втомлюваність, і кашель сухий, і біль у горлі. Як правило, всі ці симптоми є. Також втрата смаку, нюху», — розповідає генеральний директор міської клінічної лікарні № 21 Микола Турчин.

Реклама

Марина Положай
Марина Положай Кореспондентка. Досвід роботи — 1 рік. Улюблені теми матеріалів: тварини, б'юті-індустрія, стиль життя, освіта.

Реклама