В Україні нема потреби вводити загальнонаціональний карантин, — Денис Шмигаль

07 квітня, 15:20
В Україні нема потреби вводити загальнонаціональний карантин, — Денис Шмигаль - фото 1

За словами прем'єр-міністра, "червоні" зони стабілізували ситуацію з поширенням коронавіруса.

В Україні станом на 7 квітня нема потреби вводити загальнонаціональний карантин. Про це на засіданні Уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Так, за словами прем'єр-міністра, після введення "червоного" рівня епідеміологічної небезпеки в деяких регіонах нашої країни стабілізувалася ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію.

«Якщо така динаміка буде зберігатися і далі, то можливе повернення таких регіонів в "помаранчеву" зону. Це в черговий раз говорить про те, що адаптивний карантин працює. Вводити тотальний карантин по всій країні зараз нема потреби», — підкреслив Денис Шмигаль.

Відзначимо, що в Україні станом на 7 квітня зареєстрували 15 415 нових випадків інфікування Covid-19. Від недуги за добу померли 481 — це найбільший показник з початку пандемії, каже голова комітету ВР з питань здоров'я нації Михайло Радуцький.

«Україна підходить до критичних показників для системи охорони здоров’я — маємо антирекорди як за рівнем госпіталізації, так і за зайнятістю місць у реанімації», — додав Радуцький.


Раніше ми писали, що Україна уклала договір з Pfizer про постачання 10 млн доз вакцини. Перші партії препарату надійдуть в найближчі місяці, а весь обсяг — протягом 2021 року.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: