В Україні народні депутати звільнили Максима Степанова з посади глави МОЗ

Фото: facebook.com/maksym.stepanov.official - фото 1
Фото: facebook.com/maksym.stepanov.official

На думку нардепів, звільнили Степанова за провалену кампанію з вакцинації від Covid-19.

В Україні народні депутати звільнили Максима Степанова з посади Міністра охорони здоров'я. Про це стало відомо сьогодні, 18 травня, під час засідання Верховної Ради.

Так, рішення про відставку підтримали 292 народних депутати з 422. За словами лідера фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, звільнили Степанова за провалену кампанію з вакцинації від Covid-19.

Реклама

«Максим Степанов прийшов на свою посаду в один із найскладніших часів для української медичної системи. І є багато речей, за які ми точно всі можемо сказати йому "Дякую". Але є і провалені завдання, які не можна ігнорувати», — написав на своїй сторінці в соцмережі Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Зазначимо, що посаду міністра охорони здоров'я тепер може обійняти головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко. Однак Уряду ще належить розглянути його кандидатуру.

«Перед новим міністром будуть стояти дуже чіткі завдання та жорсткі дедлайни щодо тих речей, які наразі не виконані міністерством, але точно мають бути зроблені якнайшвидше», — підкреслив прем'єр-міністр.
Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама