В Україні намагатимуться звести смертність на дорогах до нуля: деталі

В Україні намагатимуться звести смертність на дорогах до нуля: деталі - фото 1

"Укравтодор" вводить нові вимоги безпеки під час будівництва доріг для того, щоб звести до нуля смертність на дорогах.

Розвиток дорожньої галузі вимагає оновлення Державних будівельних норм, зокрема в напрямку підвищення безпеки учасників дорожнього руху. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.

Головний державний дорожній науково-дослідний інститут країни "ДерждорНДІ" розробив проєкт, який наразі на узгодженні в міністерстві. Мета проєкту — зведення числа смертності на дорозі до нуля завдяки продуманій системі безпеки.

Тепер в Україні оновлять деякі вимоги до автомобільних доріг, пропишуть нові щодо мінімальної товщини шарів дорожнього одягу, смуг руху для аварійної зупинки, пішохідних переходів, дорожніх огорож тощо. Заборонять ліві віднесені повороти на дорогах вищих категорій, крім пересічень з незначною інтенсивністю руху (до 20 тисяч автомобілів на добу).

Передбачається влаштування пішохідних переходів у різних рівнях на дорогах І категорії. Повинне бути обов’язкове освітлення автомобільних доріг міжнародного значення І категорії з інтенсивністю руху понад 30 тисяч автомобілів на добу.

Модернізують проєктування транспортних розв’язок і розроблять таблицю, котра поділяє їх на класи відповідно до категорій доріг на перехрещеннях і перемиканнях, а також інтенсивності руху на них.

РекламаРаніше ми писали про те, що у Дніпрі та області заборонять виловлювати раків.

Реклама