В Україні найкращі учасники ЗНО отримають по 100 тисяч

В Україні найкращі учасники ЗНО отримають по 100 тисяч - фото 1

30 найкращих учасників зовнішнього незалежного оцінювання отримають великі грошові премії.

Верховна Рада ухвалила Постанову про присудження щорічної премії парламенту найкращим учасникам ЗНО за 2021 рік. Розмір однієї виплати складає 100 тисяч гривень. Її отримають 30 людей. Постанову № 6254 підтримали 303 народні депутати.

У пояснювальній записці Постанови написано, що список претендентів на присудження премії формується Українським центром оцінювання якості освіти на підставі рейтингу осіб, які у поточному році завершили здобуття повної загальної середньої освіти. Кількість балів з чотирьох і більше навчальних предметів — щонайменше 790.

Зазначено, що премія присуджуються не тільки для підтримки найкращих учасників, а ще для стимулювання учнів краще готуватися до ЗНО та до здобуття високого рівня знань.

Раніше ми повідомляли, що Україна стане другою країною у світі після США, яка проведе перепис населення у співпраці з американською компанією Apple. 30 листопада, в Офісі Президента України було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством цифрової трансформації України та Apple Inc. та ТОВ Apple Ukraine. Також міністр цифрової трансформації Михайло Федоров написав у Facebook, що корпорація надасть підтримку у розробці та визначенні пріоритетних проєктів, спрямованих на скорочення паперових транзакцій, економію часу персоналу та покращення досвіду роботи громадян та державних службовців.

Крім того, ми писали, що з 29 листопада, у "Дії" стали доступні нові послуги, які пов’язані із соціальною сферою. Мається на увазі призначення житлової субсидії та пенсії, перерахунок пенсії, генерація довідки про застраховану особу та дохід пенсіонера.

Реклама

Реклама