В Україні набирає обертів служба судової охорони

04.12.2020, 18:20
В Україні набирає обертів служба судової охорони - фото 1

Нині на Дніпропетровщині під її захистом уже майже половина установ — 21. Служба судової охорони гарантує безпеку суддів та стежить за порядком під час засідань.

Повний огляд автівки — від коліс до салону. Представники судової охорони демонструють, як перевіряють машину судді, аби попередити напад.

Показовий виступ організували просто на центральній площі Кам'янського. А ще тут складали присягу. Загалом 40 нових працівників служби охорони.

А Владислав сьогодні отримав підвищення. Спочатку він працював контролером у залі засідань, а нині керує цілим взводом. Каже: роботи в них чимало. Передусім стежать за порядком під час суду. Також до початку — проводять обшуки, а заборонене вилучають.

Ще до зали суду намагаються пронести газові балончики, ножі, та був навіть випадок із сокирою.

«Минулого тижня до Синельниківського районного суду людина заходила і заносила в кармані сокиру кухонну. Наша задача, щоб воно не пройшло. Близько 4 700 предметів нами було не допущено до судової установи», — розповідає Сергій Швачка, начальник територіального управління служби судової охорони в області.

Кожен працівник має спеціальну захисну форму та зброю. Екіпірування — трьох різних видів. У кожного правоохоронця є й аптечка. Вони бувають кількох видів: індивідуальні, автомобільні та інші. У Дніпропетровській області служба працює вже рік. Нині у ній — понад дві сотні правоохоронців.

Поділитися: