В Україні можуть позбавити водійських прав за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год

В Україні можуть позбавити водійських прав за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год - фото 1

У парламенті планують позбавляти права керувати автомобілем за перевищення певної швидкості.

В Україні планують позбавляти права керувати автомобілем за перевищення швидкості понад 50 км/год. Відповідний законопроект №6214 був зареєстрований у парламенті. Пропонується ввести такі зміни:

- штраф за перевищення швидкості у населених пунктах на понад 30 км/год становитиме 1700 грн;

- за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах більш ніж на 50 км/год, порушника позбавлятимуть права керування транспортними засобами на строк від 3 до 6 місяців;

- за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів у населених пунктах більш ніж на 70 км/год, порушника позбавлятимуть права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до одного року.

Наразі перевищення швидкості руху транспортних засобів більш ніж на 50 км/год – тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1 700 грн).

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні з’явилася фальшива «Дія». У соціальних мережах розміщувалася інформація про продаж доступу до підробленої «Дії», в якій можна продемонструвати несправжній COVID-сертифікат, паспорт, студентський квиток. Зокрема додаток дав змогу підліткам купувати спиртне та сигарети.

Також ми писали про те, що коронавірус має всі шанси стати епідемічною хворобою, як грип. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, 22 жовтня, під час години запитань до уряду у Верховній Раді. Ляшко наголосив, що COVID-19 стане епідемічною хворобою. Масштаби захворюваності зростають, оскільки кожні 2-3 тижні кількість випадків зараження на коронавірус подвоюється.

Реклама

Реклама