В Україні майже завершено ЗНО: результати останніх екзаменів з’являться цього тижня

В Україні майже завершено ЗНО: результати останніх екзаменів з’являться цього тижня - фото 1

Екзамени майже завершено. Більше 32 тисяч абітурієнтів Дніпропетровщини вже склали ЗНО.

Найвищі бали з ЗНО отримали 350 українських вступників. Найпопулярнішим предметом стала англійська мова. А в кінці тижня оголосять результати з біології та географії. Їх можна буде оскаржити протягом п’яти днів після оприлюднення. Подача документів до вишів розпочнеться вже у липні.

Оприлюднення результатів:

Біологія: 25 червня

Географія: 26 червня

Подання документів до вишів триватиме з 14 до 23 липня.

«Після подачі апеляційної заяви результат зовнішнього незалежного оцінювання анулюється. І він може бути повторно встановлений або таким самим способом, або нижче, або вище зазначеного результату», – пояснила директорка регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

Та не обійшлося і без порушень. Випускники проносили мобільні телефони, навушники та шпаргалки. З пів сотні дніпрян взагалі не склали екзамени.

«14 учасників тестування не змогли скласти тест через порушення правил проведення. Це мобільні телефони, навушники, шпаргалки. Не допущені до тестувань у Дніпрі близько 20 осіб – це ті особи, які запізнилися, або мали захворювання, які виявили у пунктах тестування», – розповіла Марина Горбенко-Хвастунова.

 

Реклама

Реклама