В Україні КСУ обмежив роботу е-декларацій: ресурс запустили після засідання із Зеленським

Фото: kmu.gov.ua - фото 1
Фото: kmu.gov.ua

Сайт з електронними деклараціями не працював з 27 по 29 жовтня.

Рішення Конституційного суду України про скасування кримінальної статті за незаконне збагачення чиновників стало приводом для закриття електронного Реєстру декларацій. Ресурс, на якому чиновники розміщували дані про свої заробітки, з 27 жовтня перебував у "замороженому" стані. Однак доступ до сайту повернули під час засідання Кабінету Міністрів спільно з Президентом України Володимиром Зеленським.

«Електронне декларування — це шлях до прозорості та доброчесності чиновників. Кабінет Міністрів за ініціативи Президента України затверджує рішення, яке стане кроком до відновлення повноцінної роботи реєстру декларацій. Кожен українець зможе знову зайти і побачити декларації чиновників та політиків. В тому числі тих політиків, які намагаються знищити антикорупційну реформу», — зазначив Прем'єр-міністр країни Денис Шмигаль.

У підсумку Уряд дозволив Національному агентству з питань запобігання корупції забезпечити відкритий доступ до реєстру декларацій.

В Україні КСУ обмежив роботу е-декларацій: ресурс запустили після засідання із Зеленським - фото 140153

Скрін головної сторінки Реєстру декларацій

Раніше ми писали, що в Дніпропетровській області екс-поліцейського відправили під суд за те, що після звільнення він не надав дані про свої доходи.

Реклама