В Україні до 22 травня продовжили карантин, але зможе працювати малий і середній бізнеси

04.05.2020, 14:14
В Україні до 22 травня продовжили карантин, але зможе працювати малий і середній бізнеси - фото 1

Уряд планує ввести адаптивні обмеження, які діятимуть до кінця року.

Уряд України планує продовжити національний карантин до 22 травня. Про це сьогодні, 4 травня, на засіданні Кабінету Міністрів повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

З 11 травня в нашій країні планується послабити карантинні обмеження. Так, незабаром відкриються парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні, літні майданчики кафе і ресторанів, а також бібліотеки і музеї.

«Обраних немає. Принципи рівності діють для всіх. Якщо є порушення — будуть покарані відповідно до чинного законодавства», — акцентував Прем'єр Денис Шмигаль.


Крім того, планується увести адаптивний карантин, який визначить, які саме обмеження необхідно вводити в тих чи інших містах України.

«В областях потрібно буде провести комісію і прийняти рішення залежно від того, яка ситуація буде 11 травня в тих трьох областях-лідерах (маються на увазі області з найбільшою кількістю інфікованих Covid-19, — авт.). Прийняти рішення про введення окремих обмежень у регіонах, де епідеміологічна ситуація відрізняється і є гірше, ніж в інших частинах України. Це так званий адаптивний механізм карантину, яким ми будемо користуватися протягом цього року», — підкреслив Шмигаль.

У Дніпропетровській області карантинні обмеження теж тривають. За словами голови обладміністрації Олександра Бондаренко, карантин не дозволить "допустити розгул інфекції" в нашому регіоні.

«Режим надзвичайної ситуації на Дніпропетровщині та в Україні в цілому триває. На такі кроки уряд пішов з урахуванням епідеміологічної ситуації у країні. Вони спрямовані на поступове відновлення роботи окремих галузей вітчизняної економіки», — додав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Раніше ми писали, що в Україні роблять із тілами людей, які померли від коронавірусної інфекції.

А також розбиралися, чому в нашій країні зростає рівень безробіття.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: