В Україні для медиків і правоохоронців закуповують спецобладнання та засоби захисту

25 березня, 18:31
В Україні для медиків і правоохоронців закуповують спецобладнання та засоби захисту - фото 1

У лікарні, в яких лежать пацієнти з підозрою на коронавірус, купують кисень.

В Україні бізнес бореться з коронавірусною інфекцією. Зокрема — гірничо-металургійна компанія "Метінвест". Підприємство виділяє гроші на придбання засобів індивідуального захисту та спецобладнання для правоохоронців, лабораторій і станцій екстреної медицини.


Група бере участь в роботі регіональних антикризових штабів з боротьби з коронавірусом. Санаторії-профілакторії, які працюють на базі компанії, переведені в режим чергування і, в разі необхідності, — готові приймати пацієнтів.

«Цього тижня "Метінвест" очікує на поставку 20 тисяч експрес-тестів на Covid-2019, які будуть розподілені між медичними установами Києва, Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу», — повідомляють у прес-службі компанії "Метінвест".


Крім того, компанія допомагає пацієнтам, які перебувають в лікарнях з підозрою на коронавірус, з пневмонією і з іншими легеневими захворюваннями — туди компанія поставляє кисень.

«Так, комбінати ММК імені Ілліча та "Азовсталь" передають необхідний для пацієнтів кисень в маріупольські міські та обласні лікарні, перинатальний центр, онкологічний диспансер, а також всім медичним установам, які відправляють подібний запит на ці підприємства», — зазначили в компанії.


А щоб забезпечити наповнення активами місцеві та державні бюджети, компанія тимчасово відмовилася від податкових канікул.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: