В Україні через поширення Covid-19 карантин планують продовжити до 31 грудня

Карантин в Україні - фото 1
Карантин в Україні

Студентів відправлять на дистанційне навчання, школярів — на канікули, в закладах громадського харчування обмежать роботу.

Уряд України має намір продовжити карантинні обмеження в нашій країні до 31 грудня. Відповідне рішення буде ухвалене сьогодні, 13 жовтня, на засіданні Кабінету Міністрів.

Пов'язано це зі стрімким зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію. Вчора, наприклад, недугу діагностували у 5 133 осіб, про це свідчить платформа Worldometers. Днем раніше — у 4 420 українців. У зв'язку з цим головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пропонує продовжити та посилити в нашій країні карантин і карантинні обмеження.

● Зокрема пропонується ввести канікули в навчальних закладах із 15 до 30 жовтня. Після 30 числа буде вирішуватися питання подальшого навчання учнів.

● Також планується відрегулювати роботу університетів. ВНЗ перейдуть на дистанційне навчання з 15 жовтня до 15 листопада. Студентам рекомендують виїхати з гуртожитків.

● Роботу обмежать і в закладах громадського харчування. Приймати гостей вони будуть до 22:00.

«Ми будемо ініціювати на засіданні Уряду продовження карантину до 31 грудня 2020 року», — зазначив Віктор Ляшко в інтерв'ю одній з українських радіостанцій.

Раніше ми писали, чому в Україні антибіотики не можна призначати на початкових стадіях Covid-19. За словами міністра охорони здоров'я, у хворих може виробитися стійкість до препаратів.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама