В Україні через коронавирус закрили кордони

15 березня, 12:35
В Україні через коронавирус закрили кордони - фото 1

Закриття починає діяти з 16 березня.

Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про закриття кордону через пандемію коронавирусу в світі.

Про це написано в Указі № 87/2020 на сайті Офісі Президента.

«Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби Covid-19, викликаної коронавіром SARS-CoV 2" (додається, підпункт 3 пункту 1 — для службового користування)», — сказано в указі Глави держави.


Як повідомляє сайт 112.ua, Кабмін України вирішив заборонити перетин українських кордонів регулярними рейсами з 17 березня до 3 квітня.

Також Україна на два тижні закриє кордон для авіаційного, ж/д і автобусного сполучення.

Раніше ми повідомляли, що український дипломат заразився коронавірусом. В одній із країн світу український дипломат заразився вірусом COVID-19. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. Також він заявив, що ву зв'язку з цим дипломатичні установи перейдуть на особливу дистанційну форму роботи зі зверненнями громадян та посиленою обробкою їх запитів.

Валерія Малихіна

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: 112.ua
Поділитися: