В Україні 25 січня закінчується локдаун і триватиме карантин: що заборонено?

24 січня, 15:42
В Україні 25 січня закінчується локдаун і триватиме карантин: що заборонено? - фото 1

З 8 січня в Україні запроваджено жорсткий карантин і триватиме він до 25 січня. Уряд вирішив не продовжувати термін локдауна і тому ми повернемося до обмежень «помаранчевої» зони.

Які ж правила чекають українців після 25 січня?

 1. Під забороною масові заходи з кількістю учасників понад 20 осіб, при цьому обов'язковим залишається соціальне дистанціювання.
 2. Кінотеатри та театри працюватимуть при наповненості залів на 50%.
 3. Обслуговування в кафе і ресторанах буде дозволено з 7:00 до 23:00 з забороною на проведення розрахункових операцій після 22:00.
 4. У закладах громадського харчування також діють правила дистанціювання — не більше 4 осіб за столом, дистанція між столами від 2 метрів.
 5. Заборонена діяльність нічних клубів, дискотек, закладів харчування з організацією дозвілля.
 6. Робота спортзалів, фітнес-центрів, басейнів дозволена при дотриманні обмеження — не більше 1 людини на 20 квадратних метрів.
 7. Діяльність об'єктів, які надають послуги з розміщення, буде заборонена, за винятком готелів.
 8. Під забороною проведення планових госпіталізацій, крім паліативної допомоги, лікування онкологічних хворих, допомоги вагітним і невідкладної допомоги.
 9. Заборонено залишати місця самоізоляції, обсервації, перебувати в громадських місцях без маски, яка прикриває рот і ніс, без документів, що засвідчують особу.
 10. З 25 січня повернуться до змішаної або очної форми навчання в університетах, технікумах, закладах середньої спеціальної та професійної освіти.
 11. Дитячі садки продовжать працювати в звичайному режимі і після локдауна.
 12. 25 січня свої двері знову відкриють школи, заклади позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.
Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор
Поділитися: