В українців зростає рівень довіри до Патрульної поліції: результати опитування (Діаграма)

07 квітня, 13:54
В українців зростає рівень довіри до Патрульної поліції: результати опитування (Діаграма) - фото 1

ВСУ мають найвищий рівень довіри населення серед усіх державних інститутів. А найменше довіри українці висловлюють Верховній Раді.

Згідно з результатами опитування*, серед держінститутів найвищий рівень довіри громадян мають Збройні сили України – 66%.

Крім Збройних сил України, інші державні інститути в списку мають негативний баланс довіри-недовіри (відсоток тих, хто довіряє, мінус відсоток тих, хто не довіряє).

Серед інститутів центральної влади найменше довіри українці висловлюють Верховній Раді (12%) і уряду (14%). Щодо інституту Президента, то рівень довіри до нього становить близько третини.

Патрульній поліції довіряють 34% респондентів (проти 30% в 2018 році), а Національній поліції в цілому – 29% (стільки ж було в 2018 році). СБУ довіряють 27% опитаних (проти 21% в 2018 році).

На діаграмі наведений регіональний розподіл балансу довіри-недовіри до державних інституцій. Із заходу на схід рівень довіри знижується.

В українців зростає рівень довіри до Патрульної поліції: результати опитування (Діаграма) - фото 164859

Фонд «Демократичні ініціативи»

*Всеукраїнське опитування громадської думки проводилося протягом грудня 2020 року Київським міжнародним інститутом соціології. Був опитаний 2001 респондент віком від 18 років і старше у всіх регіонах України, за винятком АР Крим та окремих районів Луганської та Донецької областей. Презентація даних організована Фондом "Демократичні ініціативи".

Раніше ми писали про те, що серед громадських інститутів найбільшу довіру в українському суспільстві мають волонтери.

Також ми повідомляли про результати проведеного серед жителів Дніпра опитування. Дніпряни відповіли, скільки грошей їм потрібно для щастя.