В Украину из Китая доставили 300 тысяч тестов для диагностики Covid-19

31 березня, 22:43
В Украину из Китая доставили 300 тысяч тестов для диагностики  Covid-19 - фото 1

Их, вместе с аппаратами ИВЛ, направят в медучреждения страны.

До України з Піднебесної прибули 300 тисяч експрес-тестів на коронавірус. З їхньою допомогою в країні будуть більш оперативно виявляти людей, хворих коронавірусною інфекцією. Тести закупив Фонд Ріната Ахметова.

В Україну експрес-тести доставлені за підтримки Офісу Президента. Незабаром Фонд Ріната Ахметова для боротьби з Covid-19 передасть державі ще 20 тисяч тестів.

«У переліку медичних потреб, який МОЗ передав Фонду Ріната Ахметова, тести поряд з апаратами штучної вентиляції легень, були зазначені як перший пріоритет. Своєчасне тестування і виявлення хворих — один із головних інструментів у боротьбі з епідемією. Засновник Фонду поставив завдання в найкоротші терміни допомогти країні і закупити мінімум 300 тисяч тестів і мінімум 200 апаратів ШВЛ. Фонду вдалося вирішити цю складну задачу і почати доставку тестів і устаткування протягом декількох днів. Це внесок Ріната Ахметова в боротьбу з епідемією», — повідомила членкиня Наглядової ради Фонду Наталя Ємченко.

 

 

Зазначимо, що Фонд пожертвував 300 млн гривень на боротьбу з коронавірусом в Україні. За ці гроші будуть додатково придбані мінімум 200 апаратів ШВЛ, а також інше необхідне для медустанов обладнання.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: