В. Сердюк прокоментував другий етап ослаблення карантину

В. Сердюк прокоментував другий етап ослаблення карантину - фото 1

Зробив це чиновник в ефірі програми "Грані" 34 телеканалу.

Ось що сказав директор департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА:

– Тільки вчора ми говорили про це. Було засідання нашого штабу, кожен висловлював свою думку. Це досить був такий, знаєте, дуже жвавий і, скажімо, непростий процес. Чому?
Тому що, Ви знаєте, я виступав весь час проти...
Не стільки проти, скільки з певними побоюваннями. Тому що я розумію, коли ми говоримо про ослаблення тих чи інших карантинних заходів - я розумію, що завтра відкриються лікувальні установи. Якщо вони відкриються, то я розумію, що ми відкриваємо ворота для, як це було в Італії, інфікування наших пацієнтів. Тому, з урахуванням моїх рекомендацій, штаб і прийняв таке рішення щодо того, що так, там за основними критеріями (по транспорту і так далі) - ми робимо таке послаблення. З точки зору госпіталізації і відкриття лікувальних установ - ми робимо дуже серйозне застереження. Тому що всі пацієнти повинні йти обстежені на ПЛР-тест і обов'язково для них зберігається все - масковий режим, відстань і так далі. Температурний режим. Тому, це все для лікувальних установ зберігається.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама