В Рибальському пройшло відкрите тренування з воркауту

В Рибальському пройшло відкрите тренування з воркауту - фото 1

Спортивний комплекс встановили за сприяння народного депутата Дмитра Кисилевського.

Майстер-клас дітям провели керівники організації “Street Workout.Pro” - Денис Мінін і Гауранітая Шуліка - та національні міжнародні рекордсмени з воркауту. До тренувань могли долучитися всі охочі.

«Наше завдання - дати майстер-клас, провести свято, провести відкрите тренування. Це повністю соціальний, благодійний проект. Діти будуть приходити і розуміти, як правильно і безпечно на ній займатися», — сказав Денис Мінін.


Подібний майданчик підліткам і дорослим був конче необхідний, кажуть жителі. Якщо маленьким дітям є де проводити дозвілля, то для молоді занять у дворах немає.

«Такого майданчика у нас не було ніколи. І ми дуже раді, що він у нас з'явився - діти будуть займатися щодня і при будь-якій погоді», — поділилась жителька Рибальського Ольга Мостовик-Каплун.


Спортивний майданчик включає в себе лавки для пресу, різного рівня турніки, бруси, кільця, TRX-зону та інші спортивні агрегати.

«Я, як народний депутат, не отримую грошей, щоб такі проекти робити. Але я можу звертатися до підприємств, які знаходяться в нашому окрузі. Зокрема, я звернувся до заводу “Інтерпайп НТЗ”. І завод погодився допомогти мені, як депутату. І таким чином в Рибальському з'явилася така чудовий майданчик для воркауту», - заявив народний депутат України Дмитро Кисилевський.


Майданчик в Рибальському вже передали на баланс школи №109.

Реклама

Реклама