В Придніпровську реконструювали вулицю Космонавтів: як вона зараз виглядає?

26.11.2020, 20:20
Актуально
В Придніпровську реконструювали вулицю Космонавтів: як вона зараз виглядає? - фото 1

На реконструкцію витратили майже 5 млн гривень з 10-ти, які привернув до потреб лівого берега народний депутат України Дмитро Кисилевський.

Тепер світла, оздоблена та комфортна. Вулиця Космонавтів у Придніпровську, як новенька, — кажуть місцеві. Дорослим є де відпочити та прогулятись. Дітям — погратись. Місцеві радіють, бо тут усе було занедбане.

«Раніше не виходили гуляти, тому що не було де, нікуди було вийти. Зараз стало де гуляти молоді та пенсіонерам є де посидіти», - розповідає Інна, жителька ж/м Придніпровськ.

Вулиця Космонавтів після реконструкції - це 900 метрів пішохідної зони, нова тротуарна плитка, лавки, ліхтарі та анти-паркувальні елементи. А також дитяче містечко.

«Завдяки народному депутату Дмитру Кисилевському ми змогли втілити цей проект у життя. На сьогодні ця дорога повністю завершена — майже 900 метрів. З прилеглими дорогами, відводами і це дає можливість пишатись тим, що люди ввечері тут прогулюються, а не тільки йдуть з зупинки до зупинки», - повідомляє Юрій Федько, голова адміністрації Самарського району.

У планах - повна реконструкція вулиці, її озеленення та будівництво дороги поряд із пішохідною зоною. На реконструкцію витратили майже 5 мільйонів гривень з 10-ти, які залучив для потреб Лівого берега народний депутат України Дмитро Кисилевський.

«Це результат роботи і місцевої влади, і народного депутата. Зміг залучити кошти з державного бюджету в місцевий бюджет. Місцева влада встигла швидко ці гроші використати і зробити якісний ремонт, встановити освітлення, плитку. Жителі отримали хороший об’єкт саме тут, у Придніпровську», - ділиться Дмитро Кисилевський, народний депутат України.

Решта грошей, за словами народного депутата, піде на закупівлю обладнань для медзакладів Самарського та Індустріального районів Дніпра.

Поділитися: