В Польщі через негоду загинув українець

В Польщі через негоду загинув українець - фото 1

Сильні буревії пронеслися Польщею та забрали чотири життя, серед них — 43-річний українець.

Внаслідок сильних буревіїв у Польщі, загинули четверо осіб, у тому числі громадянин України. Про це пишуть у TVP3.

У четвер вранці у Польщі оголосили сильні вітри для чотирнадцяти воєводств. У п’яти з них попередження мали другий рівень. За прогнозами, середня швидкість вітру там повинна була складати приблизно 30-50 км/год, а пориви — понад 100 км/год. В інших воєводствах видані оповіщення мають нижчий, перший рівень. Там пориви вітру досягали приблизно 90 км/год.

Найбільше від негоди постраждало Нижньосілезьке воєводство на південному заході країни. Саме тут сталися всі чотири смертельні випадки.

Неподалік міста Свидник пориви вітру знесли до рову автомобіль. Саме у ньому знаходився 43-річний громадянин України, який загинув на місці.

В інших містах воєводства ситуація не легша — у Вроцлаві дерево впало на авто, на місці загинули дві особи. У місті Сехніце сильний вітер пошкодив стіну недобудованої споруди. Внаслідок обвалу загинув 55-річний чоловік.

Як повідомляє Державна пожежна служба Польщі, впродовж дня, по всій країні буревії призвели до травмування 13 осіб, зокрема п’ятьох рятувальників.

Загалом упродовж дня рятувальники майже 10 тисяч разів виїжджали на виклики, пов’язані з ударом стихії. Найчастіше йшлося про усунення повалених дерев та гілля з доріг, а також допомогу з пошкодженими дахами будинків.

Нагадаємо, раніше ми писали, що повінь та зсуви забрали життя десятків жителів Непалу.

Реклама

Реклама