В Покрові померла доглядальниця за літньою жінкою: рятувальникам довелось зрізати двері

Рятувальники зрізають двері у помешкання. Фото: Пресслужба ДСНС в області - фото 1
Рятувальники зрізають двері у помешкання. Фото: Пресслужба ДСНС в області

Подія трапилась на вулиці Торговій 22 жовтня о 20:32. Занепокоєна жінка звернулась по допомогу до рятувальників, бо її родичка пішла до сусідки та вже тривалий час не виходить на зв’язок.

Родичка жінки, яка звернулась до рятувальників, доглядала стареньку сусідку. Доглядальниця вже тривалий час не виходила на зв’язок — не відчиняла двері квартири та не відповідала на телефонні дзвінки. Про це повідомляють у пресслужбі ДСНС у Дніпропетровській області.

Рятувальники у присутності співробітників Націполіції, за допомогою бензорізу, зрізали кріплення вхідних дверей квартири та забезпечили доступ до помешкання співробітникам екстреної медичної допомоги.

Всередині квартири виявили тіло 67-річної жінки, — родички заявниці. Власниця помешкання — 93-річна жінка, не потребувала медичної допомоги.

Раніше ми писали, що на 16-річного хлопчика, під час виконання будівельних робіт, впала залізобетонна плита. Підліток помер від отриманих травм. Тож аби підняти важку плиту, рятувальникам довелось залучити кран, після чого вдалось вивільнили тіло загиблого із землі.

Відомо, що співробітниками Національної поліції проводяться слідчі дії щодо встановлення обставин нещасного випадку.

Реклама

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама