В одному з парків Дніпра виявили сліди магічного ритуалу

В одному з парків Дніпра виявили сліди магічного ритуалу - фото 1

В Амурському парку на землі виявили розсипану сіль, печінку та кості.

18 жовтня в Амурському парку у Дніпрі місцева жителька виявила атрибути магічного ритуалу. Про це стало відомо із одного Telegram-каналу.

Сліди магічного ритуалу - фото 194818

Сліди магічного ритуалу
Фото: Telegram

На землі була розсипана по колу сіль. У центрі були акуратно розкладена печінка, яблука, випічка та кістки. Пластикові стакани були наповнені невідомою червоною рідиною.

Поліцію на місце знахідки не викликали.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі біля БК Ілліча виявили місце проведення "ритуалу". Неподалік від БК Ілліча, який знаходиться на розі проспектів Мазепи та Нігояна, очевидиця виявила частини туші навколо печінки. Ймовірно, вони належали тварині. Фото можливого місця проведення "ритуалу жертвопринесення" виявила місцева жителька Катерина Головачова. Жінка вийшла на прогулянку з собакою і натрапила на розкидані частини туші. Всередині кола лежала печінка, у яку було встромлено ніж. Навколо була розсипана сіль. Поліцейські та слідчо-оперативна група намагаються встановити деталі події.

Також ми писали про те, що у Кривому Розі знайшли чоловіка, повішеного на дереві. В одному з мікрорайонів Кривого Рогу місцевий житель виявив чоловіка, який знаходився у зашморгу на дереві. 19 жовтня поблизу мікрорайону Східний-2 Довгинцівського району Кривого Рогу один із місцевих жителів під час прогулянки наткнувся на тіло чоловіка. Померлий висів на дереві біля Солоного озера, а навколо його шиї була мотузка. Побачивши це, містянин одразу зателефонував до поліції.

Реклама

Реклама