В одному з дворів у Дніпрі досі стоїть вода після злив

В одному з дворів у Дніпрі досі стоїть вода після злив - фото 1

Ходити мешканцям 16-го будинку, що на Запорізькому шосе ніде. Останні дощі були кілька тижнів тому, а вода і досі стоїть у дворі.

Люди кажуть, повністю затоплювати вулицю почало, коли у сусідньому дворі проклали нову дорогу і єдину ливнівку закатали в асфальт.

Тепер уся вода з сусіднього двору стікає під їхній будинок. У підвалах її подекуди по коліно!

Реклама

Відтак, через вологу, з початку весни на стінах будинку стали з'являтися глибокі тріщини.

Та всі комунальні служби протягом кількох років на запити місцевих дають лише відписки. І тільки торік перші ґрунтовні обіцянки мешканці почули від заступника міського голови — Михайла Лисенка.

«Мешканці звертались до пана Лисенка та отримали відповідь, що він буде рекомендувати нашу ділянку дороги на 2021 рік. Я в початку року почала цікавитися, на який квартал включена ця ділянка. Мені прийшла відповідь, що бюджет був урізаний і все», — розповідає мешканка будинку Олександра Кукіна.

В управлінні інфраструктури підтверджують, — цьогоріч дійсно планували відремонтувати покриття у дворі 16-го будинку. Зокрема підняти рівень асфальту і прокласти водовідводи. Ба більше — проєкт робіт уже затвердили.

«Буде улаштоване покриття під таким нахилом, що вода з тротуару буде переходити на дорогу, а з дороги понад бордюром виходити до найближчої ливнівки. Близько двох мільйонів потрібно на цей двір. Цього року у нас ці роботи не заплановані», — пояснив начальник управління міського департаменту благоустрою та інфраструктури Дмитро Коробов.

А поки у бюджеті міста не вистачає двох мільйонів, чиновники радять мешканцям звертатися до районних депутатів. Мовляв, ті ладні прискорити процес.

Реклама