В Одесі засудили шостого фігуранта справи Гандзюк

В Одесі засудили шостого фігуранта справи Гандзюк - фото 1

Приморський районний суд Одеси сьогодні визнав Ігоря Павловського винним у приховуванні відомої йому інформації про напад на Катерину Гандзюк. Громадськістю він підозрювався у посередництві між ймовірним організатором злочину Олексієм Москаленко-Левіним та головою групи нападників Сергієм Торбіним.

Як повідомляє медійний проєкт “Watchers.Media”, Феміда призначила Павловському покарання у вигляді двох років позбавлення волі, звільнивши від відбування цього терміну з іспитовим строком в 1 рік. Вирок був винесений за угодою сторін.
В ході слухання Ігор Павловський вибачився перед батьком Катерини Гандзюк.

‘’Я хочу публічно вибачитися перед Віктором Михайловичем і перед покійною Катериною, що не дав повних свідчень у Шевченківському суді Києва. Так вийшло, що були постійні погрози мені і моїй дочці. Тому прошу визнати угоду і визнати мене повністю винуватим’’, - заявив Павловський в ході судового засідання.


Адвокати обвинуваченого у замовленні нападу Владислава Мангера хотіли долучити до справи цивільний позов, але суд їм відмовив. Представниця потерпілих Ольга Веретільник у коментарі “Watchers.Media” припустила, що захисники Мангера в такий спосіб намагалися затягнути розгляд справи.
Втім, Ігор Павловський не вийшов на свободу і залишається в СІЗО - оскільки перебуває у слідчому ізоляторі в якості фігуранта іншого кримінального провадження (про Херсонське злочинне угруповання), досудове розслідування якого досі триває.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Віктор Трепак, який курував розслідування нападу на херсонську чиновницю та активістку Катерину Гандзюк, що призвів до її смерті, звільнився з Офісу Генерального прокурора України.

Також вже обвинуваченого в замовленні нападу Владислава Мангера помістили під варту. В цьому тексті ви можете більш детально дізнатись про цю, вже згадану вище, подію.

А ще вже засуджений за приховування інформації щодо нападу на Гандзюк дав показання. Павловський наголосив на причетності до злочину одного з можливих замовників — голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор

Реклама